Ponuka masáží

Nižšie nájdete ponuku a podrobný podpis našich masáží. Viaceré masáže je možné spájať a kombinovať. Pre bližšie informácie o tom, ktorá masáž a kombinácia je pre Vás vhodná, nás kontaktujte, poradíme Vám.

 

•>•> Voľné termíny a rezervácie <•<•<

 

DRUH MASÁŽE
30 min
45 min
60 min
90 min
120 min
Klasická masáž – chrbát, šija, sedacie svaly 15 € 18 € 24 €
Klasická masáž – celotelová 24 € 30 €
Relaxačná olejová masáž – celotelová 24 € 30 € 39 €
Relaxačná masáž hlavy, tváre, šije, krku a krčnej chrbtice so špeciálnou zmesou mandľového oleja a prírodných esenciálnych olejov  16€ 20 €
Športová masáž – coletelová alebo vybrané partie 18 € 24 €
Myofasciálna masáž/mäkké techniky – chrbát, šija 15 € 18 € 24 €
Masážna terapia 28 € 32 €
Uvoľňujúca masáž 15 € 18 € 24 € 30 €
Hawajská Lomi Lomi masáž 32 € 37 €
Ajurvédska masáž – Abhyanga  32 €  37 €
Spoločná párová relaxačná masáž – simultánna masáž v jednej miestnosti, vykonáva spoločne masérka a masér 59 € 79 €
Masáž na želanie – viac informácií nižšie 15 € 18 € 24 € 30 € 39 €
Darčeková poukážka  – administratívny poplatok – príplatok k cene masáže 0,90€ 0,90€ 0,90€ 0,90€ 0,90€

Akceptujeme aj platby platobnými kartami


Zľavy pre stálych klientov 

Klientom, ktorí sa k nám pravidelne vracajú ponúkame rôzne zľavy a cenové zvýhodnenia. Bližšie informácie Vám radi poskytneme pri Vašej návšteve alebo telefonicky.


Masáž na želanie 

Ak Vám nevyhovuje žiadna z masáží našej štandardnej ponuky, odporúčame Vám skúsiť našu >>> masáž na želanie <<<.

Žena pri masáži malá


Darčeková poukážka

Ponúkame Vám možnosť objednať si darčekovú poukážku na ktorúkoľvek našu masáž. Zašleme Vám ju na Váš email ako PDF alebo vytlačíme.  Objednávkový formulár nájdete v časti Darčeková poukážka.


Podrobný popis masáží

Klasická masáž 

Patrí medzi manuálne relaxačné techniky, ktoré odstraňujú svalovú únavu, ochabnutosť, stuhnutosť a bolestivosť svalov, navodzuje celkové uvoľnenie a pohodu. Pri masáži sa používajú výdatnejšie a tvrdšie hmaty. Uvoľňuje kožné napätie. prekrvuje kožu a svaly, zlepšuje výživu tkanív a odstraňuje bolesť. Je vhodná takmer pre všetky ochorenie pohybového aparátu, poúrazové stavy alebo pri rekonvalescencii.

Účinky: uvoľnenie bolesti a stuhnutosti svalstva spôsobené enormným pracovným alebo športovým preťažením, zmierňuje bolesti hlavy alebo migrény, celkovú únavu, stres. regeneruje, zlepšuje prekrvenie tela a lymfatického systému, posilňuje imunitný systém.


masáž nôhŠportová masáž

Vhodná po športovom alebo náročnom fyzickom výkone. Účinne pomáha k rýchlej úľave svalstva a jeho uvoľneniu. Stimuluje prekrvenie tela a tým prívod kyslíku a živín do tkanív, pomáha odstrániť splodiny látkovej výmeny, ovplyvňuje svalové napätie, pohyblivosť kĺbov, pozitívne pôsobí na nervový systém a psychiku. Pri tejto masáži sa používajú hlbšie hmaty v rýchlejšom prevedení.

Športovú masáž by mali podstupovať zdravé osoby. Táto masáž pomáha k zvýšeniu a stabilizácii výkonu, alebo k odstráneniu obtiaží, ktoré sa objavili v súvislosti so športovým výkonom.

Účinky: napomáha k regenerácii svalstva a tkanív, zvyšuje prekrvenie kože a pomáha k odstráneniu jej odumretých častí, podporuje lymfatický a cievny systém pri odplavovaní toxínov, zmierňuje bolesti pohybového aparátu a zlepšuje jeho výkonnosť, zbavuje pocitov stuhnutosti, je ideálnym doplnkom k pravidelnému telesnému cvičeniu a aktivite.


žena s bolesťou chrbta

 Relaxačná olejová masáž

Pri tejto masáži sú jednotlivé masérske hmaty pomalšie a jemnejšie ako pri klasickej masáži. Jedná sa o masáž celého tela mimo intímnych partií. Éterické oleje ovplyvňujú telo i dušu. Vdychovaním a vtieraním sa dostávajú do organizmu, kde môžu rozvinúť svoje účinky ako napríklad: uvoľnenie kŕčov, antiseptické účinky, tíšenie kašľa, miernenie bolesti a tiež protizápalové účinky.

Účinky: prináša relaxáciu, zmierňuje vplyv stresu, zlepšuje kvalitu spánku, podporuje prekrvenie a lymfatický obeh, uvoľňuje svalové partie a tkanivá, podporuje proces regenerácie pokožky

Myofasciálna masáž/mäkké techniky

Pri tejto masáži pracujeme s fasciálnym systémom tela. Fascia je zväzok hustých vlákien spojivového tkaniva, ktoré obaľujú svaly, kosti, kĺby, nervy a krvné riečište, všetky vnútorné orgány, mozog a miechu. Fascie majú ochrannú a podpornú funkciu, prepájajú jednotlivé systémy v ľudskom organizme.  Cieľom masáže je uvoľnenie pokožky a podkožia, vyhľadanie a odstraňovanie bolestivých bodov vo svaloch. Je vhodná nielen ako prostriedok na utlmenie či odstránenie bolesti, ale aj pri poruchách pohybového ústrojenstva či pri túžbe po regenerácii.

Účinky: cieleným aplikovaním myofasciálnej masáže pomôžeme zvýšiť a skomfortniť rozsah pohybu, zmierniť a niekedy aj úplne uvoľniť napätie v postihnutom mieste a tak nastoliť harmóniu tela. Prejaví sa to nielen hĺbkovým uvoľnením ramien a krku, ale aj vyrovnaním telesného postoja, otvorením hrudníka a zlepšením dýchania.


Masážna terapia

Naše telo je plné spomienok a dojmov a práve tie majú svoje miesto v tele, presnejšie povedané môžu byť uložené v našich svaloch a tkanivách vo forme napätia a bolesti .

Vieme, že pokožka je najväčším orgánom človeka a tisícky nervových zakončení ju spájajú so všetkými orgánmi a tkanivami tela. Láskyplné dotyky terapeutky striedajú hlboké uvoľňovacie techniky, ktoré prenikajú do hĺbky svalových vlákien a uvoľnia nahromadené energetické a emočné blokády. Počas terapie klient bude v hlbokej relaxácii, pričom terapeutka podľa potreby môže použiť vykurovadlá, liečivé kamene a zvukoterapiu formou tibetskej misky. Harmonizjú a liečia nielen telo ale aj dušu človeka.


 Uvoľňujúca masáž

Naše telo je prepojené s naším vnútorným pocitom, všetko sa môže odzrkadliť na fyzickom tele. Keď sa cítime šťastní, sme uvoľnení a keď pociťujeme stres, v našom tele a svaloch sa hromadí napätie, ktoré potom spôsobí nedostatočné prekrvenie a tok dôležitých minerálnych látok do svalovej hmoty, ktoré spôsobí ešte väčšie napätie v nich. Je to začarovaný kruh. Samotný dotyk má uvoľňujúce a liečivé účinky, ktorý prispieva k pocitu pohody a šťastia.

Uvoľňujúcou masážou sa terapeutka dostane hlboko do štruktúry svalov a dokáže s rôznymi technikami odstrániť svalové a nervové napätie, tým stimuluje nielen prekrvenie pokožky, ale aj krvný obeh, trávenie, detoxikáciu tela a nie v poslednom rade zbavuje bolestivého pocitu a stresu, ktorý sa premení na úplné uvoľnenie a harmóniu v tele a mysli.


Havajská Lomi – Lomi masáž

Je známa aj ako masáž „milujúcich rúk“. Lomi Lomi vychádza z presvedčenia, že spomienky nie sú uložené iba v mozgu a mysli, ale aj v každej bunke ľudského tela. Dlhé, nepretržité pohyby masáže sú navrhnuté tak, aby pomohli telu uvoľniť svoje staré vzorce a správanie, ktoré môžu spôsobiť v našom tele stres a svalové napätie. Terapeutka bude pracovať intuitívne s vaším telom, s plynulými, rytmickými „tanečnými“ ťahmi aby uvoľnila napätie zo svalov.

Samotná masáž nemá predpísaný žiadny formát, takže žiadne dve havajské masáže nie sú rovnaké. Liečba môže byť pomalá a uvoľňujúca, alebo rýchlejšia a povzbudzujúca. Možno zistíte, že terapeut masíruje súčasne dve rôzne časti Vášho tela, preto, aby sa váš mozog sa nezameriaval na žiadnu oblasť a pomohol tým ešte hlbšie ponoriť do relaxácie. Táto masáž je väčšinou označovaná za perlu medzi terapiami a zaručene Vás naplní hlbokým vnútorným pokojom a láskou.


Ajurvédska masáž – Abhyanga

Je obľúbenou olejovou masážou a je aj dôležitou súčasťou ajurvédskej medicíny, ktorá má v Indií dlhú históriu – prvé ajurvédske záznamy boli zistené okolo 1. storočia nášho letopočtu a predstavuje najstarší celistvý lekársky systém o zásadách zdravého spôsobu života. Abhyangam je jemná a hlboko relaxačná masáž s teplým sezamovým, mandľovým alebo kokosovým olejom, ktorý sa ohrieva na 35 – 40 stupňovú teplotu, pretože vtedy ho pokožka najlepšie absorbuje.

Táto masáž nepracuje s hlbokým tlakom na svaly a tkanivá, to znamená že je vysoko relaxačná a vôbec nebolí. Jemne vmasírovaný teplý olej pozdĺž energetických dráh, synchrónnym spôsobom, pomáha odblokovať a obnoviť tok životnej energie (prány). Príjemne uvoľní a harmonizuje telo, dušu i myseľ, hlboko uvoľňuje a prináša výživu do tkanív, buniek a energetických kanálov, relaxáciu svalov a pokoj pre mozog a nervový systém. Zároveň poskytuje energiu, ktorá pomáha všetkým telesným systémom k regenerácii a omladeniu.