Personál

Ponúkame Vám krátke zoznámenie sa s nami. Je dôležité, aby ste sa o nás niečo dozvedeli ešte pred tým, ako nás navštívite: predsa nie je jedno komu sa rozhodnete zveriť do rúk.


Tami - masérka
Tami

Tamara: „Vždy som pracovala s ľuďmi a môj záujem o pochopenie ľudskej mysle a psyché, ma doviedol na túto krásnu životnú cestu. Masážam sa venujem profesionálne od roku 2013, no môj vzťah k nim sa začal už oveľa skôr, už v mojom detstve. Vždy som bola empatickou a aj vďaka tomu je vo mne túžba ľuďom pomáhať, zlepšovať ich kvalitu života.

Na mojej ceste som sa v roku 2015 prvý krát stretla s jogou, začala som o nej viac študovať a ešte v tom istom roku som sa stala kvalifikovanou inštruktorkou jogy. Odvtedy vediem pravidelne svoje jogové hodiny.

Spojenie týchto dvoch aktivít v mojom živote, mi pomáha viac rozumieť ľudskému telu, akceptovať ho a hlbšie sa ponárať do skúmania liečivých schopností dotykov pri masáži.“


Laura - masérka
Laura

Laura – najnovší prírastok v tíme ZDRAVÉ MASÁŽE. Je študentkou VŠ so zameraním na deti so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Okrem prípravy na svoju budúcu kariéru sa vo voľnom čase venuje masážam.

Laura je na začiatku svojej cesty a preto zatiaľ poskytuje len relaxačné masáže. Ide jej to však veľmi dobre, slovami kolegu z kurzu “Masáž bola vynikajúca! Dotyk veľmi príjemný, plný s optimálnym tlakom a razanciou…Rád prídem na takúto masáž kedykoľvek”.

Ak chcete vyskúšať masáž od našej Laury, v rezervačnom systéme si vyberte Relaxačnú olejovú masáž.


Maroš - zakladateľ, certifikovaný masér

Maroš: „ZDRAVÉ MASÁŽE sa zrodili v čase, kedy som si zreteľne uvedomil, že vďaka životným okolnostiam, kúsku šťastia a odvahe riskovať vo svete financií som získal asi všetko, po čom som túžil. Po istej dobe „levitácie“ a užívania si nadobudnutej slobody som zistil, že toto mi dlhodobo nestačí. Hľadal som ďalší zmysel existencie, naplnenie svojej cesty pri ktorej by som dokázal zdieľať pozitívnu energiu s ostatnými. Po krátkej dobre hľadania som našiel: už po prvých masážach som od klientov neraz počul, že zažili najlepšiu masáž v živote, po ktorej sa cítili oveľa lepšie. Pochopil som, ako veľmi ma uspokojuje, ak dokážem niekomu pomôcť. Či už s riešením zdravotného problému, alebo len tak, urobiť mu krajší deň. Vkladám do toho svoju empatiu, schopnosti prirodzené aj tie získané pravidelným vzdelávaním, ale najmä veľa dobrej energie a radosti zo života. Túto sa snažím odovzdať všetkým klientom.

Moji kolegovia, ktorí sú dnes súčasťou značky ZDRAVÉ MASÁŽE, sa snažia ďalej rozvíjať moje poslanie, ktoré je aj poslaním ZDRAVÝCH MASÁŽÍ: pomáhať našimi terapiami v úľave od bolesti, psychického a duševného napätia.“


Náš salón

Sme si vedomí, že pre človeka, ktorému záleží na zdraví, je relaxácia prostredníctvom masáže dôležitou súčasťou starostlivosti o telo i ducha. V našom salóne si nie len oddýchnete od každodenných starostí, ale pomôžeme Vám uľaviť od bolestí svalov či kĺbov, zvýšiť pohyblivosť, posilniť imunitu a podporiť detoxikáciu tela. Vyškolený personál so vzdelaním a praxou v odbore klasických, relaxačných a špecializovaných masáží je pripravený poskytnúť Vám servis na tej najvyššej úrovni.


Čakáreň Zdravé Masáže

 Príjemné prostredie a pohoda

Kladieme dôraz na čistotu a Vaše pohodlie. Naše priestory sú, na rozdiel od väčšiny iných salónov, vzdušné a priestranné. K dispozícii je miesto kde si pohodlne sadneme, porozprávame sa o Vašich prípadných obtiažiach s ktorými potrebujete pomôcť a  dohodneme pre Vás vhodnú terapiu. V prípade želania budete mať možnosť osprchovať sa pred ale aj po masáži. Medzi jednotlivými masážami máme vždy dostatočnú časovú rezervu tak, aby ste sa nikam nemuseli ponáhľať.


Po chvíli sa u nás budete cítiť ako na ostrove kľudu a pokoja uprostred ruchu veľkomesta„