Personál

Na tomto mieste Vám ponúkame krátke zoznámenie sa s nami. Je dôležité, aby ste sa o nás niečo dozvedeli ešte pred tým, ako nás navštívite: predsa nie je jedno komu sa rozhodnete zveriť do rúk.


Maroš – zakladateľ, certifikovaný masér

Maroš: „ZDRAVÉ MASÁŽE sa zrodili v čase, kedy som si plne uvedomil ako veľa som od života získal – vďaka schopnostiam, životným okolnostiam a  šťastiu. Hľadal som spôsob ako vrátiť to, čo som dostal a po čase aj našiel: už po prvých masážach som od klientov neraz počul, že zažili najlepšiu masáž v živote, po ktorej sa cítili oveľa lepšie. Pochopil som, že tým, čo ma uspokojuje, je snažiť sa pomáhať iným. Vkladám do toho svoju empatiu, schopnosti prirodzené aj tie získané vzdelávaním, ale najmä veľa pozitívnej energie a radosti zo života. Túto sa snažím odovzdať všetkým klientom.

Moji kolegovia, ktorí sú súčasťou značky ZDRAVÉ MASÁŽE, sa snažia ďalej rozvíjať moje poslanie, ktoré je aj poslaním ZDRAVÝCH MASÁŽÍ: pomáhať našimi terapiami klientom v úľave od bolesti, psychického a duševného napätia“

Tamara – terapeutka masáží, inštruktorka jogy

Tamara:Vždy som pracovala s ľuďmi a môj záujem o pochopenie ľudskej mysle a psyché, ma doviedol na túto krásnu životnú cestu. Masážam sa venujem profesionálne od roku 2013, no môj vzťah k nim sa začal už oveľa skôr, už v mojom detstve. Vždy som bola empatickou a aj vďaka tomu je vo mne túžba ľuďom pomáhať, zlepšovať ich kvalitu života .

Na mojej ceste som sa v roku 2015 prvý krát stretla s jogou, začala som o nej viac študovať a ešte v tom istom roku som sa stala kvalifikovanou inštruktorkou jogy. Odvtedy vediem pravidelne svoje jogové hodiny.

Spojenie týchto dvoch aktivít v mojom živote, mi pomáha viac rozumieť ľudskému telu, akceptovať ho a hlbšie sa ponárať do skúmania liečivých schopností dotykov pri masáži.“


Náš salón

Sme si vedomí, že pre človeka, ktorému záleží na zdraví, je relaxácia prostredníctvom masáže dôležitou súčasťou starostlivosti o telo i ducha. V našom salóne si nie len oddýchnete od každodenných starostí, ale pomôžeme Vám uľaviť od bolestí svalov či kĺbov, zvýšiť pohyblivosť, posilniť imunitu a podporiť detoxikáciu tela. Vyškolený personál so vzdelaním a praxou v odbore klasických, relaxačných a špecializovaných masáží je pripravený poskytnúť Vám servis na tej najvyššej úrovni.

 


 Príjemné prostredie a pohoda

Kladieme dôraz na čistotu a Vaše pohodlie. Naše priestory sú, na rozdiel od väčšiny iných salónov, vzdušné a priestranné. K dispozícii je miesto kde si pohodlne sadneme, porozprávame sa o Vašich prípadných obtiažach s ktorými potrebujete pomôcť a  dohodneme pre Vás vhodnú terapiu. V prípade želania budete mať možnosť osprchovať sa pred ale aj po masáži. Medzi jednotlivými masážami máme vždy dostatočnú časovú rezervu tak, aby ste sa nikam nemuseli ponáhľať.

Čakáreň Zdravé Masáže

 


 “Po chvíli sa u nás budete cítiť ako na ostrove kľudu a pokoja uprostred ruchu veľkomesta„