Personál

Ponúkame Vám krátke zoznámenie sa s nami. Je dôležité, aby ste sa o nás niečo dozvedeli ešte pred tým, ako nás navštívite: predsa nie je jedno komu sa rozhodnete zveriť do rúk.

Tamara – terapeutka masáží, inštruktorka jogy

Tamara:Vždy som pracovala s ľuďmi a môj záujem o pochopenie ľudskej mysle a psyché, ma doviedol na túto krásnu životnú cestu. Masážam sa venujem profesionálne od roku 2013, no môj vzťah k nim sa začal už oveľa skôr, už v mojom detstve. Vždy som bola empatickou a aj vďaka tomu je vo mne túžba ľuďom pomáhať, zlepšovať ich kvalitu života .

Na mojej ceste som sa v roku 2015 prvý krát stretla s jogou, začala som o nej viac študovať a ešte v tom istom roku som sa stala kvalifikovanou inštruktorkou jogy. Odvtedy vediem pravidelne svoje jogové hodiny.

Spojenie týchto dvoch aktivít v mojom živote, mi pomáha viac rozumieť ľudskému telu, akceptovať ho a hlbšie sa ponárať do skúmania liečivých schopností dotykov pri masáži.“

 


Maroš – zakladateľ, certifikovaný masér

Maroš: „ZDRAVÉ MASÁŽE sa zrodili v čase, kedy som si zreteľne uvedomil, že vďaka životným okolnostiam, schopnostiam a odvahe riskovať vo svete financií som získal asi všetko, po čom som túžil. Po istej dobe „levitácie“ a užívania si nadobudnutej slobody som zistil, že toto mi dlhodobo nestačí. Hľadal som ďalší zmysel existencie, naplnenie svojej cesty pri ktorej by som dokázal zdieľať pozitívnu energiu s ostatnými. Po krátkej dobre hľadania som našiel: už po prvých masážach som od klientov neraz počul, že zažili najlepšiu masáž v živote, po ktorej sa cítili oveľa lepšie. Pochopil som, ako veľmi ma uspokojuje, ak dokážem niekomu pomôcť. Či už s riešením zdravotného problému, alebo len tak, urobiť mu krajší deň. Vkladám do toho svoju empatiu, schopnosti prirodzené aj tie získané pravidelným vzdelávaním, ale najmä veľa dobrej energie a radosti zo života. Túto sa snažím odovzdať všetkým klientom.

Moji kolegovia, ktorí sú dnes súčasťou značky ZDRAVÉ MASÁŽE, sa snažia ďalej rozvíjať moje poslanie, ktoré je aj poslaním ZDRAVÝCH MASÁŽÍ: pomáhať našimi terapiami v úľave od bolesti, psychického a duševného napätia.

Filip – certifikovaný masér

Filip:V mladosti u mňa dominovala aktivita prostredníctvom rôznych športov, ktorým som sa venoval. Po strednej škole ma vtiahol duch boja do ozbrojených zborov a na tomto základe si moja myseľ formovala sen o hrdinovi, akým sa stanem. Počas tohto obdobia som jemne vnímal potrebu poznávať svoje vnútro, tá však bola rázne potlačená mužským princípom aktivity smerom von. Teraz s odstupom času vravím našťastie, pretože zasiahla vyššia moc a pod náporom okolnosti, ktoré sa okolo mňa a tým pádom aj vo mne odohrávali, som bol prinútený sa pozrieť na dno seba a dať priestor pasívnemu ženskému princípu.

Po relatívne krátkom čase som sa pozbieral a prozreteľnosť mi dala šancu ísť v šľapajach môjho otca a venovať sa poslaniu, ktoré nie je vedené egom človeka. V skratke: zastávať rolu maséra. Spolu so životom ktorým Som-Sme, sme pripravení pomáhať oživiť to, čo na malý moment stratilo lesk krásy života.”


Náš salón

Sme si vedomí, že pre človeka, ktorému záleží na zdraví, je relaxácia prostredníctvom masáže dôležitou súčasťou starostlivosti o telo i ducha. V našom salóne si nie len oddýchnete od každodenných starostí, ale pomôžeme Vám uľaviť od bolestí svalov či kĺbov, zvýšiť pohyblivosť, posilniť imunitu a podporiť detoxikáciu tela. Vyškolený personál so vzdelaním a praxou v odbore klasických, relaxačných a špecializovaných masáží je pripravený poskytnúť Vám servis na tej najvyššej úrovni.


Čakáreň Zdravé Masáže

 Príjemné prostredie a pohoda

Kladieme dôraz na čistotu a Vaše pohodlie. Naše priestory sú, na rozdiel od väčšiny iných salónov, vzdušné a priestranné. K dispozícii je miesto kde si pohodlne sadneme, porozprávame sa o Vašich prípadných obtiažiach s ktorými potrebujete pomôcť a  dohodneme pre Vás vhodnú terapiu. V prípade želania budete mať možnosť osprchovať sa pred ale aj po masáži. Medzi jednotlivými masážami máme vždy dostatočnú časovú rezervu tak, aby ste sa nikam nemuseli ponáhľať.


Po chvíli sa u nás budete cítiť ako na ostrove kľudu a pokoja uprostred ruchu veľkomesta„