Personál

Ponúkame Vám krátke zoznámenie sa s nami. Je dôležité, aby ste sa o nás niečo dozvedeli ešte pred tým, ako nás navštívite: predsa nie je jedno komu sa rozhodnete zveriť do rúk.


Tami - masérka

Tami: „Vždy som pracovala s ľuďmi a môj záujem o pochopenie ľudskej mysle a psyché, ma doviedol na túto krásnu životnú cestu. Masážam sa venujem profesionálne od roku 2013, no môj vzťah k nim sa začal už oveľa skôr, už v mojom detstve. Vždy som bola empatickou a aj vďaka tomu je vo mne túžba ľuďom pomáhať, zlepšovať ich kvalitu života.

Tami v rozhovore pre STV

Na mojej ceste som sa v roku 2015 prvý krát stretla s jogou, začala som o nej viac študovať a ešte v tom istom roku som sa stala kvalifikovanou inštruktorkou jogy. Od vtedy vediem pravidelne svoje jogové hodiny.

Spojenie týchto dvoch aktivít v mojom živote, mi pomáha viac rozumieť ľudskému telu, akceptovať ho a hlbšie sa ponoriť do skúmania liečivých schopností dotykov pri masáži.“


Táňa: „Už od malička vnímam seba ako empatickú a citlivú bytosť a dosť často to počúvam aj od svojho okolia. Masážam sa nevenujem dlho, ale je to oblasť, ktorá má dlhodobo priťahovala a preto som sa rozhodla vydať práve týmto smerom. Svojou vnímavosťou, energiou a dotykom sa pokúsim každému klientovi pomôcť, alebo len spríjemniť deň či vyčariť úsmev na tvári. Vyštudovala som odbor Kulturológia (Bc.) a vďaka tomu mám bližší vzťah k ľuďom, kultúram, národnostiam a umeniu.“

K Táni sa aktuálne môžete objednať na relaxačnú olejovú masáž alebo na jemnejší variant klasickej masáže určený pre ženy.


Monika: Večne usmiate slniečko. Kamoška, vždy ochotná pomôcť. „Vzťah k masážam mám od detského veku. Začalo to ako masírovanie rodinných známych. Nikdy by som si nepomyslela, že dnes bude masírovanie moja práca. Prešla som si veľmi ťažkým obdobím a ani vtedy, som sa svojho úsmevu a pozitívnej energie nevzdala. Začala som aktívne masírovať, sústreďovať na ľudí a vnímať energie. Plynutím času a získavaním nových skúsenosti, som si čoraz viac uvedomovala, že idem po správnej ceste. Dnes je masírovanie kus mňa, neskutočne ma napĺňa a nehodlám sa tohto daru vzdať. Samozrejme pracujem naďalej na seba-rozvoji, prepájam sa so silou prírody. Pod mojimi rukami sa klient vždy cíti ako v bavlnke. Milujem, keď odo mňa odchádza s úsmevom a so slovami ako ho telo už nebolí. Som tu preto, aby som dokázala preniesť energie, upokojiť vnútorný stres a hlavne uľaviť od bolesti.“


Mária: „Masážam sa venujem už niekoľko rokov a stále viac ma fascinuje ich pôsobenie na ľudské telo ako celok. Ľudský dotyk je sám o sebe liečivý a pri správnom nasmerovaní a pôsobení dokáže priam zázraky. Odovzdávať prostredníctvom neho ľuďom úľavu, harmóniu, energiu, to čo práve potrebujú je mojím poslaním. Môžete si u mňa vychutnať Klasickú, Športovú, Relaxačnú masáž a obľúbenú Kraniosakrálnu terapiu.“


Janka: Skúsená odborníčka s takmer 20 ročnou praxou v oblasti fyzioterapie. Absolvovala štúdium odboru fyzioterapia na Strednej zdravotníckej škole, Lekárskej fakulte UK (Bc.) a magisterské štúdium na Slovenskej zdravotníckej univerzite.

Okrem toho má za sebou množstvo školení na Slovensku ale i v zahraničí zameraných na špecifické diagnostické a terapeutické postupy. Medzi nimi napríklad: funkčná manuálna medicína (Tichý), mäkké a mobilizačné techniky, Dynamická neuromuskulárna stabilizácia podľa prof. Koláře, Kinesiology taping, SM systém – spirálna stabilizácia chrbtice, svalové reťazce, šport, manuálne techniky, Pilates metóda, fitlopty v rehabilitačnej a športovej medicíne, jóga – fascial release, myofasciálna autorelaxácia, chrbtica – skolióza, funkčné chodidlo, fitball / overball, bosu, flossing a iné.

Janka je pripravená pomôcť vám diagnostikou zmien chrbtice, stavcov, kĺbov, vnútorných orgánov. Následne realizovať vhodnú terapiu na uvoľnenie mäkkých štruktúr, zablokovaných kĺbov a skrátených svalov. Taktiež ponúka cvičenie s deťmi pri chybnom držaní tela, skolióze a problémoch s plochými nohami.


Veronika: Napriek tomu, že Veronika je tiež „mladší ročník“, má bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi, je empatická a dôsledná. Keď práve nemasíruje, ďalej sa vzdeláva (študuje na VŠ), vypeká dobroty alebo sa túla po horách – baví ju turistika. Okrem klasickej, športovej a relaxačnej masáže vám vie ponúknuť aj Dornovu metódu a Breussovu masáž.


Janka: Skúsená masérka s niekoľkoročnou praxou. Popri masírovaní sa ďalej aktívne vzdeláva – štúdiom na akreditovanej zdravotnej škole ale aj formou kurzov. Už dnes má v ponuke široký „repertoár“ masáží. Okrem klasických a relaxačných masáží je to aj Havajská Lomi Lomi, mäkké techniky alebo reflexná masáž.


Maroš: „ZDRAVÉ MASÁŽE sa zrodili v čase, kedy som si uvedomil, že vďaka životným okolnostiam, kúsku šťastia a odvahe riskovať som získal asi všetko, po čom som túžil. Po istej dobe „levitácie“ a užívania si nadobudnutej slobody som zistil, že toto mi nestačí. Hľadal som ďalší zmysel existencie, naplnenie svojej cesty pri ktorej by som dokázal zdieľať pozitívnu energiu s ostatnými. Po krátkej dobe hľadania som našiel: už po  prvých masážach som od klientov neraz počul, že zažili najlepšiu masáž v živote, po ktorej sa cítili oveľa lepšie. Uvedomil som si, ako veľmi ma uspokojuje, ak dokážem niekomu pomôcť. Či už s riešením zdravotného problému, alebo len tak, urobiť mu krajší deň. Vkladám do toho svoju empatiu, schopnosti prirodzené aj tie získané pravidelným vzdelávaním, ale najmä veľa dobrej energie a radosti zo života. Túto sa snažím odovzdať všetkým klientom.

Moji kolegovia, ktorí sú dnes súčasťou značky ZDRAVÉ MASÁŽE, sa snažia ďalej rozvíjať moje poslanie, ktoré je aj poslaním ZDRAVÝCH MASÁŽÍ: pomáhať našimi terapiami v úľave od bolesti, psychického a duševného napätia.“


Náš salón

Sme si vedomí, že pre človeka, ktorému záleží na zdraví, je relaxácia prostredníctvom masáže dôležitou súčasťou starostlivosti o telo i ducha. V našom salóne si nie len oddýchnete od každodenných starostí, ale pomôžeme Vám uľaviť od bolestí svalov či kĺbov, zvýšiť pohyblivosť, posilniť imunitu a podporiť detoxikáciu tela. Vyškolený personál so vzdelaním a praxou v odbore klasických, relaxačných a špecializovaných masáží je pripravený poskytnúť Vám servis na tej najvyššej úrovni.


Čakáreň Zdravé Masáže

Príjemné prostredie a pohoda

Kladieme dôraz na čistotu a Vaše pohodlie. Naše priestory sú, na rozdiel od väčšiny iných salónov, vzdušné a priestranné. K dispozícii je miesto kde si pohodlne sadneme, porozprávame sa o Vašich prípadných obtiažiach s ktorými potrebujete pomôcť a  dohodneme pre Vás vhodnú terapiu. V prípade želania budete mať možnosť osprchovať sa pred ale aj po masáži. Medzi jednotlivými masážami máme vždy dostatočnú časovú rezervu tak, aby ste sa nikam nemuseli ponáhľať.


Po chvíli sa u nás budete cítiť ako na ostrove kľudu a pokoja uprostred ruchu veľkomesta„