Ponuka masáží

Nižšie nájdete ponuku a podrobný podpis našich masáží. Viaceré masáže je možné spájať a kombinovať. Pre bližšie informácie o tom, ktorá masáž a kombinácia je pre Vás vhodná, nás kontaktujte, poradíme Vám.

Darčeková poukážka

Ponúkame Vám možnosť objednať si darčekovú poukážku na ktorúkoľvek našu masáž. Pri zaplatení platobnou kartou budete mať poukážku ihneď k stiahnutiu. Objednávkový formulár nájdete v časti Darčekové poukážky.


•>•> Voľné termíny a rezervácie <•<•<

DRUH MASÁŽE
30 min
45 min
60 min
90 min
120 min
Klasická masáž – chrbát, šija, sedacie svaly 15 € 18 € 24 €
Klasická masáž – celotelová 24 € 30 €
Relaxačná olejová masáž – celotelová 24 € 30 € 39 €
Relaxačná masáž hlavy, tváre, šije, krku a krčnej chrbtice so špeciálnou zmesou mandľového oleja a prírodných esenciálnych olejov  16€ 20 €
Športová masáž – coletelová alebo vybrané partie 18 € 24 €
Myofasciálna masáž/mäkké techniky – chrbát, šija 15 € 18 € 24 €
Masážna terapia 28 € 32 €
Uvoľňujúca masáž 15 € 18 € 24 € 30 €
Hawajská Lomi Lomi masáž 32 € 37 €
Ajurvédska masáž – Abhyanga  32 €  37 €
Masáž na dobrý spánok      NOVINKA 32 € 37 €
Spoločná párová relaxačná masáž – simultánna masáž v jednej miestnosti, vykonáva spoločne masérka a masér alebo dve masérky (PRIPRAVUJEME) 59 € 79 €
Masáž na želanie – viac informácií nižšie 15 € 18 € 24 € 30 € 39 €
Darčeková poukážka  – administratívny poplatok – príplatok k cene masáže 0,90 € 0,90 € 0,90 € 0,90 € 0,90 €

 

 

Akceptujeme aj platby platobnými kartami


Zľavy pre stálych klientov 

Klientom, ktorí sa k nám pravidelne vracajú ponúkame rôzne zľavy a cenové zvýhodnenia. Bližšie informácie Vám radi poskytneme pri Vašej návšteve alebo telefonicky.


Masáž na želanie 

Ak Vám nevyhovuje žiadna z masáží našej štandardnej ponuky, odporúčame Vám skúsiť našu >>> masáž na želanie <<<.

Žena pri masáži malá


 

Podrobný popis masáží

Klasická masáž 

Patrí medzi manuálne relaxačné techniky, ktoré odstraňujú svalovú únavu, ochabnutosť, stuhnutosť a bolestivosť svalov, navodzuje celkové uvoľnenie a pohodu. Pri masáži sa používajú výdatnejšie a tvrdšie hmaty. Uvoľňuje kožné napätie. prekrvuje kožu a svaly, zlepšuje výživu tkanív a odstraňuje bolesť. Je vhodná takmer pre všetky ochorenie pohybového aparátu, poúrazové stavy alebo pri rekonvalescencii.

Účinky: uvoľnenie bolesti a stuhnutosti svalstva spôsobené enormným pracovným alebo športovým preťažením, zmierňuje bolesti hlavy alebo migrény, celkovú únavu, stres. regeneruje, zlepšuje prekrvenie tela a lymfatického systému, posilňuje imunitný systém.


masáž nôhŠportová masáž

Vhodná po športovom alebo náročnom fyzickom výkone. Účinne pomáha k rýchlej úľave svalstva a jeho uvoľneniu. Stimuluje prekrvenie tela a tým prívod kyslíku a živín do tkanív, pomáha odstrániť splodiny látkovej výmeny, ovplyvňuje svalové napätie, pohyblivosť kĺbov, pozitívne pôsobí na nervový systém a psychiku. Pri tejto masáži sa používajú hlbšie hmaty v rýchlejšom prevedení.

Športovú masáž by mali podstupovať zdravé osoby. Táto masáž pomáha k zvýšeniu a stabilizácii výkonu, alebo k odstráneniu obtiaží, ktoré sa objavili v súvislosti so športovým výkonom.

Účinky: napomáha k regenerácii svalstva a tkanív, zvyšuje prekrvenie kože a pomáha k odstráneniu jej odumretých častí, podporuje lymfatický a cievny systém pri odplavovaní toxínov, zmierňuje bolesti pohybového aparátu a zlepšuje jeho výkonnosť, zbavuje pocitov stuhnutosti, je ideálnym doplnkom k pravidelnému telesnému cvičeniu a aktivite.


žena s bolesťou chrbta

 Relaxačná olejová masáž

Pri tejto masáži sú jednotlivé masérske hmaty pomalšie a jemnejšie ako pri klasickej masáži. Jedná sa o masáž celého tela mimo intímnych partií. Éterické oleje ovplyvňujú telo i dušu. Vdychovaním a vtieraním sa dostávajú do organizmu, kde môžu rozvinúť svoje účinky ako napríklad: uvoľnenie kŕčov, antiseptické účinky, tíšenie kašľa, miernenie bolesti a tiež protizápalové účinky.

Účinky: prináša relaxáciu, zmierňuje vplyv stresu, zlepšuje kvalitu spánku, podporuje prekrvenie a lymfatický obeh, uvoľňuje svalové partie a tkanivá, podporuje proces regenerácie pokožky

Myofasciálna masáž/mäkké techniky

Pri tejto masáži pracujeme s fasciálnym systémom tela. Fascia je zväzok hustých vlákien spojivového tkaniva, ktoré obaľujú svaly, kosti, kĺby, nervy a krvné riečište, všetky vnútorné orgány, mozog a miechu. Fascie majú ochrannú a podpornú funkciu, prepájajú jednotlivé systémy v ľudskom organizme.  Cieľom masáže je uvoľnenie pokožky a podkožia, vyhľadanie a odstraňovanie bolestivých bodov vo svaloch. Je vhodná nielen ako prostriedok na utlmenie či odstránenie bolesti, ale aj pri poruchách pohybového ústrojenstva či pri túžbe po regenerácii.

Účinky: cieleným aplikovaním myofasciálnej masáže pomôžeme zvýšiť a skomfortniť rozsah pohybu, zmierniť a niekedy aj úplne uvoľniť napätie v postihnutom mieste a tak nastoliť harmóniu tela. Prejaví sa to nielen hĺbkovým uvoľnením ramien a krku, ale aj vyrovnaním telesného postoja, otvorením hrudníka a zlepšením dýchania.


Masážna terapia

Naše telo je plné spomienok a dojmov a práve tie majú svoje miesto v tele, presnejšie povedané môžu byť uložené v našich svaloch a tkanivách vo forme napätia a bolesti .

Vieme, že pokožka je najväčším orgánom človeka a tisícky nervových zakončení ju spájajú so všetkými orgánmi a tkanivami tela. Láskyplné dotyky terapeutky striedajú hlboké uvoľňovacie techniky, ktoré prenikajú do hĺbky svalových vlákien a uvoľnia nahromadené energetické a emočné blokády. Počas terapie klient bude v hlbokej relaxácii, pričom terapeutka podľa potreby môže použiť vykurovadlá, liečivé kamene a zvukoterapiu formou tibetskej misky. Harmonizjú a liečia nielen telo ale aj dušu človeka.


 Uvoľňujúca masáž

Naše telo je prepojené s naším vnútorným pocitom, všetko sa môže odzrkadliť na fyzickom tele. Keď sa cítime šťastní, sme uvoľnení a keď pociťujeme stres, v našom tele a svaloch sa hromadí napätie, ktoré potom spôsobí nedostatočné prekrvenie a tok dôležitých minerálnych látok do svalovej hmoty, ktoré spôsobí ešte väčšie napätie v nich. Je to začarovaný kruh. Samotný dotyk má uvoľňujúce a liečivé účinky, ktorý prispieva k pocitu pohody a šťastia.

Uvoľňujúcou masážou sa terapeutka dostane hlboko do štruktúry svalov a dokáže s rôznymi technikami odstrániť svalové a nervové napätie, tým stimuluje nielen prekrvenie pokožky, ale aj krvný obeh, trávenie, detoxikáciu tela a nie v poslednom rade zbavuje bolestivého pocitu a stresu, ktorý sa premení na úplné uvoľnenie a harmóniu v tele a mysli.


Havajská Lomi – Lomi masáž

Je známa aj ako masáž “milujúcich rúk”. Lomi Lomi vychádza z presvedčenia, že spomienky nie sú uložené iba v mozgu a mysli, ale aj v každej bunke ľudského tela. Dlhé, nepretržité pohyby masáže sú navrhnuté tak, aby pomohli telu uvoľniť svoje staré vzorce a správanie, ktoré môžu spôsobiť v našom tele stres a svalové napätie. Terapeutka bude pracovať intuitívne s vaším telom, s plynulými, rytmickými „tanečnými“ ťahmi aby uvoľnila napätie zo svalov.

Samotná masáž nemá predpísaný žiadny formát, takže žiadne dve havajské masáže nie sú rovnaké. Liečba môže byť pomalá a uvoľňujúca, alebo rýchlejšia a povzbudzujúca. Možno zistíte, že terapeut masíruje súčasne dve rôzne časti Vášho tela, preto, aby sa váš mozog sa nezameriaval na žiadnu oblasť a pomohol tým ešte hlbšie ponoriť do relaxácie. Táto masáž je väčšinou označovaná za perlu medzi terapiami a zaručene Vás naplní hlbokým vnútorným pokojom a láskou.


Ajurvédska masáž – Abhyanga

Je obľúbenou olejovou masážou a je aj dôležitou súčasťou ajurvédskej medicíny, ktorá má v Indií dlhú históriu – prvé ajurvédske záznamy boli zistené okolo 1. storočia nášho letopočtu a predstavuje najstarší celistvý lekársky systém o zásadách zdravého spôsobu života. Abhyangam je jemná a hlboko relaxačná masáž s teplým sezamovým, mandľovým alebo kokosovým olejom, ktorý sa ohrieva na 35 – 40 stupňovú teplotu, pretože vtedy ho pokožka najlepšie absorbuje.

Táto masáž nepracuje s hlbokým tlakom na svaly a tkanivá, to znamená že je vysoko relaxačná a vôbec nebolí. Jemne vmasírovaný teplý olej pozdĺž energetických dráh, synchrónnym spôsobom, pomáha odblokovať a obnoviť tok životnej energie (prány). Príjemne uvoľní a harmonizuje telo, dušu i myseľ, hlboko uvoľňuje a prináša výživu do tkanív, buniek a energetických kanálov, relaxáciu svalov a pokoj pre mozog a nervový systém. Zároveň poskytuje energiu, ktorá pomáha všetkým telesným systémom k regenerácii a omladeniu.


Masáž na dobrý spánok NOVINKA

Ak chcete takú masáž, ktorá zlepší Váš spánok, doprajte si masáž pomalú, jemnú, s rytmickými pohybmi, ktorá má upokojujúci účinok na nervový systém. Pozitívny vplyv masáží na spánok už dokázali mnohé vedecké štúdie (info napr. tu).

Masáž na dobrý spánok pomôže utlmiť sympatikovú časť vegetatívneho nervového systému, ktorá zrýchľuje činnosť srdca, zvyšuje krvný tlak, rozširuje zrenice a zodpovedá za reakcie tela na stresové situácie. Prostredníctvom veľmi pomalých relaxačných techník aktivujeme parastympatikovú časť nervového systému. Uvedieme Vás tak do stavu hlbokej relaxácie, sprevádzanej poklesom hladiny stresových hormónov (adrenalín, kortizol),  a zvýšenej tvorby hormónov šťastia (serotonín, oxytocín). Tieto dopomôžu  k úplnému uvoľneniu a pocitu spokojnosti. Stimuláciou bodu HT7 známeho z akupresúry dôjde k vyplavovaniu melatonínu, hormónu spánku, čím Vám uľahčíme prechod do “ríše snov”. Spánok si tak môžete vychutnať priamo počas masáže alebo krátko po nej, v pohodlí domova.

Pred masážou Vám ponúkneme šálku bylinkového čaju na podporu spánku. Masáž je zvyčajne celotelová, vrátane masáže chodidiel, hlavy, šije a krku. Používame pri nej teplý levanduľový olej, ktorý má upokojujúce účinky. V miestnosti prevažuje tlmené svetlo sviečok a hlboko relaxačná hudba. Počas masáže s Vami masér/masérka komunikuje len minimálne z dôvodu nerušenej relaxácie.

Túto masáž z dôvodu jej okamžitého pozitívneho vplyvu na spánok Vám odporúčame absolvovať v neskoršom čase a neplánovať si po nej žiadne náročnejšie aktivity.