Poukážky

Radi by ste darovali Vašim blízkym masáž?

Ste na správnom mieste: na naše masáže je možné objednať si darčekové poukážky buď na jednu masáž alebo zvýhodnené permanentky na 5 masáží. Ak si to želáte, aj s osobným venovaním. Môžete si pritom vybrať spôsob doručenia a platby.

Platnosť darčekových poukážok a permanentiek je 6 mesiacov od zakúpenia. Platnosť všetkých druhov darčekových poukážok a permanentiek bola z dôvodu núteného zatvorenia predĺžená o 60 dní.


Darčeková poukážka na masáž


Ak darčekovú poukážku potrebujete hneď teraz bez čakania, odporúčame objednať si ju cez internet a zaplatiť platobnou kartou. Dostanete ju do mailu okamžite po zaplatení:

 

=> Objednať a zaplatiť plat. kartou <=

 

Ak preferujete platbu v hotovosti alebo prevodom na účet, prípadne ak si chcete prísť po vytlačenú poukážku osobne, prosíme, využite náš objednávkový formulár nižšie. Poukážku takto nebudete mať hneď, ale urobíme všetko čo je v našich silách, aby sa k Vám dostala čo najskôr. Objednanie touto formou trvá zvyčajne 2 až 3 pracovné dni v závislosti od spôsobu platby a doručenia.

 

=> Objednať a počkať na platobné informácie <=

Uisťujeme Vás, že Vaši blízki, ktorých obdarujete krásnym darčekom v podobe našej masáže, sa ocitnú v tých správnych rukách. Veď sa ich po masáži len spýtajte, ako sa im u nás páčilo 🙂