Klasická hĺbková masáž

Naša klasická hĺbková masáž vám pomôže dosiahnuť hlboké uvoľnenie stuhnutého svalstva chrbta vďaka účinnej kombinácie techník klasickej masáže, japonskej Shiatsu a havajskej masáže Lomi Lomi. Jej súčasťou sú špeciálne techniky, pri ktorých sa kladie dôraz na energetický tok, bodový tlak a špecifické pohyby. V tejto masáži nájdete aj prvky akupresúry, pri ktorej sa aplikuje tlak na určité body na tele s cieľom stimulovať energetické meridiány a zlepšiť prietok energie a krvi.

Táto masáž patrí svojou intenzitou a dynamikou medzi silné masáže. Masér ju však dokáže prispôsobiť stavbe tela a stavu organizmu konkrétneho klienta/klientky. Napriek tomu ju odporúčame len osobám s dobrým zdravotným stavom, ktorým masáž nie je kontraindikovaná lekárom.

Klasická hĺbková masáž pomáha uvoľniť napäté svaly, znížiť stres, zlepšiť celkovú pohodu a obnoviť rovnováhu v tele.

Pozitívne účinky na organizmus:

  • Uvoľňuje silne stuhnuté svalstvo
  • Zlepšuje prekrvenie
  • Tlmí bolesti
  • Zlepšuje psychický stav
  • Zvyšuje telesné uvedomenie a pohodu

Pri tejto masáži masér nepoužíva krémy, oleje ani iné prípravky, resp. v minimálnej miere. Je to „suchá“ manuálna technika. Masáž sa prevádza prevažne cez uterák.

Klasická hĺbkovú masáž poskytujeme ju len na dvoch bratislavských pobočkách Mierová a Plickova. Kapacity sú obmedzené, keďže ju u nás prevádza len masér Michail.

Mikhailo Yavorov,
Masér ZDRAVÉ MASÁŽE, lektor masážnych kurzov Inprov

Michail pochádza z masérskej rodiny v Dnipre. Jeho stará mama a otec, tiež maséri, už v detstve vštepili mladému Mišovi jeho prvotný pozitívny vzťah k poslaniu maséra:

„Masážam sa venujem od detstva, keďže moja stará mama a otec sú maséri. Používam klasické i špeciálne masérske techniky. Svoj štýl masáže dopĺňam aj japonskou technikou Shiatsu a Gowai Lomi-Lomi. Úprimne verím, že kvalitná a odborne prevedená masáž môže človeku pomôcť po fyzickej aj psychickej stránke.“

Mikhailo Yavorov