Personál

Ponúkame Vám krátke zoznámenie sa s nami. Je dôležité, aby ste sa o nás niečo dozvedeli ešte pred tým, ako nás navštívite: predsa nie je jedno komu sa rozhodnete zveriť do rúk.

Tami
Tami - masérka

„Vždy som pracovala s ľuďmi a môj záujem o pochopenie ľudskej mysle a psyché, ma doviedol na túto krásnu životnú cestu. Masážam sa venujem profesionálne od roku 2013, no môj vzťah k nim sa začal už oveľa skôr, už v mojom detstve. Vždy som bola empatickou a aj vďaka tomu je vo mne túžba ľuďom pomáhať, zlepšovať ich kvalitu života.

Tami v rozhovore pre RTVS

Na mojej ceste som sa v roku 2015 prvý krát stretla s jogou, začala som o nej viac študovať a ešte v tom istom roku som sa stala kvalifikovanou inštruktorkou jogy. Od vtedy vediem pravidelne svoje jogové hodiny. Spojenie týchto dvoch aktivít v mojom živote, mi pomáha viac rozumieť ľudskému telu, akceptovať ho a hlbšie sa ponoriť do skúmania liečivých schopností dotykov pri masáži.“

Termín k Tami si môžete zvyčajne rezervovať v Bratislave na ul. Mierová alebo v Nových Zámkoch, avšak momentálne čerpá dlhodobú dovolenku. Po jej návrate jej voľné termíny opäť nájdete v rezervačnom systéme.

Polina

Mladá, ale skúsená odborníčka z Ukrajiny s kvalifikáciou v oblasti zdravotníctva (rehabilitačný terapeut, zdravotník). Špecializuje sa na masáže a kineziotaping.

„Vždy som vedela, že masáže sú mojou životnou náplňou. Citlivo dokážem vnímať každého človeka, jeho potreby a odhaliť prípadné problémové miesta. K mojim klientom pristupujem individuálne a komplexne. Vždy sa snažím o čo najlepší výsledok a neustále sa zdokonaľujem vo svojom odbore.“

Termín k Poline si môžete rezervovať v Bratislave ul. Mierová alebo ul. Plickova.

Michal

Mladý masér plný energie a neskonalej viery v to čo robí. Neustále si dopĺňa vzdelanie tak, aby dokázal pomôcť klientovi aj inými dostupnými spôsobmi popri samotnej masáži. Momentálne študuje klasickú čínsku medicínu a plánuje postupne rozšíriť svoju ponuku o ďalšie masáže a terapie. Michal je dobrý poslucháč – pozorne si vypočuje popis problému a vždy sa snaží dať iný pohľad na vec a na život celkovo. Popri klasickej čínskej medicíne sa venuje aj kung fu, pre podporu tela a čchi kungu, pre podporu mysle a duše. Príďte, ak to tak cítite.

Termín k Michalovi si môžete rezervovať v Bratislave ul. Mierová na reflexnú masáž alebo na bankovanie.

Monika

Večne usmiate slniečko. Kamoška, vždy ochotná pomôcť. „Vzťah k masážam mám od detského veku. Začalo to ako masírovanie rodinných známych. Nikdy by som si nepomyslela, že dnes bude masírovanie moja práca. Prešla som si veľmi ťažkým obdobím a ani vtedy, som sa svojho úsmevu a pozitívnej energie nevzdala. Začala som aktívne masírovať, sústreďovať na ľudí a vnímať energie. Plynutím času a získavaním nových skúsenosti, som si čoraz viac uvedomovala, že idem po správnej ceste. Dnes je masírovanie kus mňa, neskutočne ma napĺňa a nehodlám sa tohto daru vzdať. Samozrejme pracujem naďalej na seba-rozvoji, prepájam sa so silou prírody. Pod mojimi rukami sa klient vždy cíti ako v bavlnke. Milujem, keď odo mňa odchádza s úsmevom a so slovami ako ho telo už nebolí. Som tu preto, aby som dokázala preniesť energie, upokojiť vnútorný stres a hlavne uľaviť od bolesti.“

Termín k Monike si môžete rezervovať v Bratislave na pobočke ul. Mierová.

Míša

Michail pochádza z masérskej rodiny v Dnipre. Jeho stará mama a otec, tiež maséri, už v detstve vštepili mladému Míšovi jeho prvotný pozitívny vzťah k poslaniu maséra:

„Masážam sa venujem od detstva, keďže moja stará mama a otec sú maséri. Používam klasické i špeciálne masérske techniky. Svoj štýl masáže dopĺňam aj japonskou technikou Shiatsu a Gowai Lomi-Lomi. Úprimne verím, že kvalitná a odborne prevedená masáž môže človeku pomôcť po fyzickej aj psychickej stránke.“

Michail pôsobí na pobočke v Bratislave na ul. Mierová.

Janka

Skúsená odborníčka s takmer 20 ročnou praxou v oblasti fyzioterapie. Absolvovala štúdium odboru fyzioterapia na Strednej zdravotníckej škole, Lekárskej fakulte UK (Bc.) a magisterské štúdium na Slovenskej zdravotníckej univerzite.

Okrem toho má za sebou množstvo školení na Slovensku ale i v zahraničí zameraných na špecifické diagnostické a terapeutické postupy. Medzi nimi napríklad: funkčná manuálna medicína (Tichý), mäkké a mobilizačné techniky, Dynamická neuromuskulárna stabilizácia podľa prof. Koláře, Kinesiology taping, SM systém – spirálna stabilizácia chrbtice, svalové reťazce, šport, manuálne techniky, Pilates metóda, fitlopty v rehabilitačnej a športovej medicíne, jóga – fascial release, myofasciálna autorelaxácia, chrbtica – skolióza, funkčné chodidlo, fitball / overball, bosu, flossing a iné. Janka je pripravená pomôcť vám diagnostikou zmien chrbtice, stavcov, kĺbov, vnútorných orgánov. Následne realizovať vhodnú terapiu na uvoľnenie mäkkých štruktúr, zablokovaných kĺbov a skrátených svalov. Taktiež ponúka cvičenie s deťmi pri chybnom držaní tela, skolióze a problémoch s plochými nohami.

Janka pôsobí na pobočke Fyzioelán na Bajkalskej ulici v Bratislave.

Veronika

Napriek tomu, že Veronika je „mladší ročník“, má bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi, je empatická a dôsledná. Keď práve nemasíruje, ďalej sa vzdeláva (študuje na VŠ), vypeká dobroty alebo sa túla po horách – baví ju turistika. Okrem klasickej, športovej, relaxačnej a tehotenskej masáže vám vie ponúknuť aj Dornovu metódu a Breussovu masáž.

Termín k Veronike si môžete rezervovať v Bratislave ul. Mierová alebo ul. Plickova.