Personál

Ponúkame Vám krátke zoznámenie sa s nami. Je dôležité, aby ste sa o nás niečo dozvedeli ešte pred tým, ako nás navštívite: predsa nie je jedno komu sa rozhodnete zveriť do rúk.

Tami – masáže, joga
Tami - masérka

„Vždy som pracovala s ľuďmi a môj záujem o pochopenie ľudskej mysle a psyché, ma doviedol na túto krásnu životnú cestu. Masážam sa venujem profesionálne od roku 2013, no môj vzťah k nim sa začal už oveľa skôr, už v mojom detstve. Vždy som bola empatickou a aj vďaka tomu je vo mne túžba ľuďom pomáhať, zlepšovať ich kvalitu života.

Tami v rozhovore pre RTVS

Na mojej ceste som sa v roku 2015 prvý krát stretla s jogou, začala som o nej viac študovať a ešte v tom istom roku som sa stala kvalifikovanou inštruktorkou jogy. Od vtedy vediem pravidelne svoje jogové hodiny. Spojenie týchto dvoch aktivít v mojom živote, mi pomáha viac rozumieť ľudskému telu, akceptovať ho a hlbšie sa ponoriť do skúmania liečivých schopností dotykov pri masáži.“

Termín k Tami si môžete zvyčajne rezervovať v Bratislave na ul. Mierová alebo v Nových Zámkoch.

Janka – masáže

Už od detstva som si všímala na sebe, že som citlivá, empatická a stále mi záležalo na tom, ako sa cítia iní ľudia. V dospelosti ma to doviedlo k intenzívnym meditáciám, kde som absolvovala aj meditačný kurz. Približne od roku 2014 som začala cvičiť jógu, ktorej sa venujem doteraz. V tomto období som si vyskúšala aj masáže a zistila som, aké blahodárne účinky majú na telo, myseľ a dušu. Viedlo ma to začať masírovať mojich známych, rodinu a vtedy som zistila, že na to mám vlohy, napĺňa ma to a mala som stále dobré odozvy.
Impulz robiť masáže na profesionálnej úrovni prišiel až nedávno a dáva mi to omnoho väčší zmysel a naplnenie, ako kedykoľvek predtým. Mojím zámerom je, aby sa človek cítil, čo najviac uvoľnene a dovolil si odľahčiť a zrelaxovať svoje telo a myseľ.

Termín k Janke si môžete rezervovať v Bratislave na pobočkách ul. Mierová alebo ul. Plickova.

Martin – masáže

„Pri masážach sa zameriavam sa na celostný prístup, pričom mojim cieľom je dosiahnuť u zákazníka pohodu a zlepšiť zdravotný stav. Medzi moje silné stránky patria empatia a citlivosť. Verím v hlboké spojenie medzi mysľou a telom. Počas svojej doterajšej praxe som bol svedkom transformačnej sily masáže pri obnovení rovnováhy fyzických, mentálnych aj duševných aspektov nášho života. K masáži pristupujem ako k súčasnej starostlivosti o myseľ a telo, keďže chápem, že sú vzájomne prepojené. Kombinujem prvky klasickej švédskej masáže s princípmi thajskej masáže, čím poskytujem jedinečný a prispôsobený zážitok pre každého klienta.

Martin, masér

To, čo odlišuje môj prístup, je dôraz na komunikáciu a prispôsobenie masáže potrebám masírovaného. Pred každým stretnutím si nájdem čas na krátky rozhovor, aby som pochopil špecifické potreby klienta, čo mi umožňuje aby sme sa zamerali na tie správne miesta. Nie je pre mňa väčšie zadosťučinenie, ako vidieť klienta odchádzať s úsmevom, cítiac sa spokojný, oddýchnutý a uvoľnený. V dnešnom uponáhľanom svete chápem, dôležitosť zastavenia sa na okamih s cieľom ponúknuť svojmu telu, mysli i duši zaslúžený oddych a relax.“

Martina nájdete masírovať na oboch našich pobočkách v Bratislave: Mierovej i Plickovej

Monika – masáže

Večne usmiate slniečko. Kamoška, vždy ochotná pomôcť. „Vzťah k masážam mám od detského veku. Začalo to ako masírovanie rodinných známych. Nikdy by som si nepomyslela, že dnes bude masírovanie moja práca. Prešla som si veľmi ťažkým obdobím a ani vtedy, som sa svojho úsmevu a pozitívnej energie nevzdala. Začala som aktívne masírovať, sústreďovať na ľudí a vnímať energie. Plynutím času a získavaním nových skúsenosti, som si čoraz viac uvedomovala, že idem po správnej ceste. Dnes je masírovanie kus mňa, neskutočne ma napĺňa a nehodlám sa tohto daru vzdať. Samozrejme pracujem naďalej na seba-rozvoji, prepájam sa so silou prírody. Pod mojimi rukami sa klient vždy cíti ako v bavlnke. Milujem, keď odo mňa odchádza s úsmevom a so slovami ako ho telo už nebolí. Som tu preto, aby som dokázala preniesť energie, upokojiť vnútorný stres a hlavne uľaviť od bolesti.“

Termín k Monike si môžete rezervovať v Bratislave na pobočkách ul. Mierová a ul. Plickova.

Michail – masáže

Michail pochádza z masérskej rodiny v Dnipre. Jeho stará mama a otec, tiež maséri, už v detstve vštepili mladému Míšovi jeho prvotný pozitívny vzťah k poslaniu maséra:

„Masážam sa venujem od detstva, keďže moja stará mama a otec sú maséri. Používam klasické i špeciálne masérske techniky. Svoj štýl masáže dopĺňam aj japonskou technikou Shiatsu a Gowai Lomi-Lomi. Úprimne verím, že kvalitná a odborne prevedená masáž môže človeku pomôcť po fyzickej aj psychickej stránke.“

Michail pôsobí v Bratislave na ul. Mierová a na ul. Plickova.

Janka – fyzioterapia, cvičenie

Skúsená odborníčka s takmer 20 ročnou praxou v oblasti fyzioterapie. Absolvovala štúdium odboru fyzioterapia na Strednej zdravotníckej škole, Lekárskej fakulte UK (Bc.) a magisterské štúdium na Slovenskej zdravotníckej univerzite.

Okrem toho má za sebou množstvo školení na Slovensku ale i v zahraničí zameraných na špecifické diagnostické a terapeutické postupy. Medzi nimi napríklad: funkčná manuálna medicína (Tichý), mäkké a mobilizačné techniky, Dynamická neuromuskulárna stabilizácia podľa prof. Koláře, Kinesiology taping, SM systém – spirálna stabilizácia chrbtice, svalové reťazce, šport, manuálne techniky, Pilates metóda, fitlopty v rehabilitačnej a športovej medicíne, jóga – fascial release, myofasciálna autorelaxácia, chrbtica – skolióza, funkčné chodidlo, fitball / overball, bosu, flossing a iné. Janka je pripravená pomôcť vám diagnostikou zmien chrbtice, stavcov, kĺbov, vnútorných orgánov. Následne realizovať vhodnú terapiu na uvoľnenie mäkkých štruktúr, zablokovaných kĺbov a skrátených svalov. Taktiež ponúka cvičenie s deťmi pri chybnom držaní tela, skolióze a problémoch s plochými nohami.

Janka pôsobí na pobočke Fyzioelán na Tomášikovej ulici v Bratislave.

Veronika – masáže

Veronika má bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi, je empatická a dôsledná. Keď práve nemasíruje, ďalej sa vzdeláva (študuje na VŠ), vypeká dobroty alebo sa túla po horách – baví ju turistika. Okrem klasickej, športovej, relaxačnej a tehotenskej masáže vám vie ponúknuť aj Dornovu metódu a Breussovu masáž.

Termín k Veronike si môžete rezervovať v Bratislave ul. Mierová alebo ul. Plickova.